ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5657689
*
nr 565 7689
Spegel
185x139 (nyproduktion)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 februari 2009
kl 18:25:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/2 13:38:26
1
300 kr
6/2 14:58:20
2
500 kr
7/2 15:53:02
3
400 kr
7/2 15:54:03
3
550 kr
7/2 16:44:02
4
1.100 kr
7/2 22:00:05
5
1.000 kr
9/2 16:05:11
6
1.200 kr
9/2 16:30:30
4
1.500 kr
9/2 17:42:49
7
1.400 kr
9/2 17:43:17
7
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 565 7689
Spegel
185x139 (nyproduktion)
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 februari 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/2 13:38:26 | 1 | 300 kr |
6/2 14:58:20 | 2 | 500 kr |
7/2 15:53:02 | 3 | 400 kr |
7/2 15:54:03 | 3 | 550 kr |
7/2 16:44:02 | 4 | 1.100 kr |
7/2 22:00:05 | 5 | 1.000 kr |
9/2 16:05:11 | 6 | 1.200 kr |
9/2 16:30:30 | 4 | 1.500 kr |
9/2 17:42:49 | 7 | 1.400 kr |
9/2 17:43:17 | 7 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27